Domovská stránka

Tahle stránka mapuje mé slasti a strasti života se psem. Popisuje mé prozření z naivních snů o tom, jak krásný bude můj svět se čtyřnohým přítelem a předává dál mé zážitky a zkušenosti v subjektivně objektivním náhledu tak, aby nalezené informace byly zábavné i ku prospěchu. Lifestyle, fashion, traveling, food, political a další témata, která v blogu o životě se psem nemohou chybět.

Jak se ztrácí iluze. Co vám ve škole neřekli a ve filmech neuvidíte. Jakmile se stanete majitelem psa/pejskařem/psí mamou automaticky se dostanete na jednu stranu mince. A ta má prej vždycky dvě. Váš svět se rozdělí na místa, kam smíte se svým čtyřnohým přítelem a kam nikoliv. Přicházíte do konfrontací s dalšími pejsky, jejich pejskaři, s lidmi bez psů a s lidmi, kteří psy nenávidí. Vztahují se na vás nová pravidla, řády a povinnosti.

Konkrétně tehnle blog je počinem Nikoly Linhart, aktuálně žijící, studující a pracující v Brně společně s Kočkou, která s tímhle blogem nemá nic společnýho, a s rezavou shibou jménem Jarvis, který má s tímto blogem společné asi tak všechno.

tady ještě nějaký fotky vedle sebe, asi tři, s popiskem

pak asi ještě nějakej kec

pak možná nějaký odkazy a kontakt

možná rozcestník, to se musí vymyslet.